Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1925
- Woonoppervlakte
- 152 m²
- Perceeloppervlakte
- 376 m²
- Inhoud
- 519 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Amsteldijk Noord 141 is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 152 m², een perceel van 376 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.624.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Amsteldijk Noord 141
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.8 kmSupermarkt
1.9 kmHuisarts
2.4 kmTreinstation
3.7 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
1.8 kmMiddelbare school
2.2 kmApotheek
2.2 kmZiekenhuis
4 kmRestaurant
1.1 kmCafé
2.5 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
5.1 kmDe prijsindicatie voor Amsteldijk Noord 141 ligt rond €1.035.000 tot €1.285.000. De gemiddelde woningwaarde in Middelpolder is €1.624.000. Dat komt neer op circa €10.684 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAmsteldijk Noord 141 is een woonhuis van 152 m² in de wijk Middelpolder. De buurt telt 162 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 107 inwoners per km².
Amsteldijk Noord 141 is een woonhuis in Middelpolder, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Amsteldijk Noord 141 heeft 152 m² woonoppervlakte en 519 m³ inhoud. Het perceel is 376 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Middelpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.624.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Amsteldijk Noord 141 heeft energielabel E. Geldig tot 2029-07-26. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Amsteldijk Noord 141 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Middelpolder in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 385 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.624.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Amsteldijk Noord 141 in Middelpolder bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.8 km.