Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2022
- Woonoppervlakte
- 275 m²
- Inhoud
- 750 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 4
Amsteldijk Noord 100 C is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 275 m² en 7 kamers. Het energielabel is APLUSPLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.624.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Amsteldijk Noord 100 C
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.8 kmSupermarkt
1.9 kmHuisarts
2.4 kmTreinstation
3.7 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
1.8 kmMiddelbare school
2.2 kmApotheek
2.2 kmZiekenhuis
4 kmRestaurant
1.1 kmCafé
2.5 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
5.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Middelpolder is €1.624.000. Dat komt neer op circa €5.905 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAmsteldijk Noord 100 C is een woonhuis van 275 m² in de wijk Middelpolder. De buurt telt 162 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 107 inwoners per km².
Amsteldijk Noord 100 C is een woonhuis in Middelpolder, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Amsteldijk Noord 100 C heeft 275 m² woonoppervlakte en 750 m³ inhoud. Met 7 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Middelpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.624.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Amsteldijk Noord 100 C heeft energielabel APLUSPLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
Amsteldijk Noord 100 C heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Middelpolder in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 385 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.624.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Amsteldijk Noord 100 C in Middelpolder bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Amsteldijk Noord 100 C: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 2.2 km, kinderdagverblijf op 1.8 km, middelbare school op 2.2 km.