Villa, vrijstaande woning Amsteldijk Noord 67 Amstelveen

Amsteldijk Noord 67, 1183 TE Amstelveen

1119 m² Bouwjaar 2024 14 kamers 3 slaapkamers Label A

Amsteldijk Noord 67 is een villa, vrijstaande woning in Amstelveen, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 1119 m², een perceel van 13745 m² en 14 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.624.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
1119 m²
Perceeloppervlakte
13745 m²
Inhoud
3834 m³
Kamers
14
Slaapkamers
3
Badkamers
12
Indicatie vraagprijs
€4.800.000 tot €5.050.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Ligging
Aan vaarwater, aan water, landelijk gelegen en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Amsteldijk Noord 67

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Amsteldijk Noord 67

Garagecapaciteit
6 auto(s)

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

2.4 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.1 km

Buurtinformatie in Amstelveen

385 Inwoners
160 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
162 Woningvoorraad
€1.624.000 Gem. woningwaarde Middelpolder
80% Koopwoningen
107 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Amsteldijk Noord 67

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Amsteldijk Noord 67

Wat is de geschatte woningwaarde van Amsteldijk Noord 67?

De prijsindicatie voor Amsteldijk Noord 67 ligt rond €4.800.000 tot €5.050.000. De gemiddelde woningwaarde in Middelpolder is €1.624.000. Dat komt neer op circa €1.451 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Amsteldijk Noord 67 zich tot de wijk Middelpolder?

Amsteldijk Noord 67 is een villa, vrijstaande woning van 1119 m² in de wijk Middelpolder. De buurt telt 162 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 107 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Amsteldijk Noord 67?

Amsteldijk Noord 67 is een villa, vrijstaande woning in Middelpolder, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Amsteldijk Noord 67 vergeleken met de buurt?

Amsteldijk Noord 67 heeft 1119 m² woonoppervlakte en 3834 m³ inhoud. Het perceel is 13745 m². Met 14 kamers is dat gemiddeld 80 m² per kamer. In Middelpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.624.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Amsteldijk Noord 67 en wat betekent dat?

Amsteldijk Noord 67 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Amsteldijk Noord 67?

Amsteldijk Noord 67 heeft 14 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 12 badkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Middelpolder?

De wijk Middelpolder in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 385 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.624.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Middelpolder?

Vanuit Amsteldijk Noord 67 in Middelpolder bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.8 km.