Streetview Klaasje Zevensterstraat 103 49 Amstelveen

Klaasje Zevensterstraat 103 49, 1183 NK Amstelveen

26 m² Bouwjaar 2017

Klaasje Zevensterstraat 103 49 is een appartement in Amstelveen, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 26 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €428.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
26 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Klaasje Zevensterstraat 103 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in Amstelveen

3035 Inwoners
1575 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1644 Woningvoorraad
€428.000 Gem. woningwaarde Boekenbuurt
43% Koopwoningen
6.050 Inwoners per km²

Locatie van Klaasje Zevensterstraat 103 49

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Klaasje Zevensterstraat 103 49

Wat is de geschatte woningwaarde van Klaasje Zevensterstraat 103 49?

De gemiddelde woningwaarde in Boekenbuurt is €428.000. Dat komt neer op circa €16.462 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Klaasje Zevensterstraat 103 49 zich tot de wijk Boekenbuurt?

Klaasje Zevensterstraat 103 49 is een appartement van 26 m² in de wijk Boekenbuurt. De buurt telt 1.644 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.050 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Klaasje Zevensterstraat 103 49?

Klaasje Zevensterstraat 103 49 is een appartement in Boekenbuurt, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Klaasje Zevensterstraat 103 49 vergeleken met de buurt?

Klaasje Zevensterstraat 103 49 heeft 26 m² woonoppervlakte. In Boekenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €428.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Boekenbuurt?

De wijk Boekenbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €428.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boekenbuurt?

Vanuit Klaasje Zevensterstraat 103 49 in Boekenbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 5 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Boekenbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Klaasje Zevensterstraat 103 49: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Boekenbuurt?

Recreatie nabij Boekenbuurt: restaurant (0.9 km), cafe (2.3 km).