Portiekflat (appartement) Max Havelaarlaan 609 Amstelveen

Max Havelaarlaan 609, 1183 NC Amstelveen

48 m² Bouwjaar 1974 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Max Havelaarlaan 609 is een portiekflat (appartement) in Amstelveen, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 48 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €428.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
48 m²
Inhoud
155 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€290.000 tot €340.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Max Havelaarlaan 609

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Max Havelaarlaan 609

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
80.83 kWh/m²
Primaire fossiele energie
245.79 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
49.53 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in Amstelveen

3035 Inwoners
1575 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1644 Woningvoorraad
€428.000 Gem. woningwaarde Boekenbuurt
43% Koopwoningen
6.050 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Max Havelaarlaan 609

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Max Havelaarlaan 609

Wat is de geschatte woningwaarde van Max Havelaarlaan 609?

De prijsindicatie voor Max Havelaarlaan 609 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Boekenbuurt is €428.000. Dat komt neer op circa €8.917 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Max Havelaarlaan 609 zich tot de wijk Boekenbuurt?

Max Havelaarlaan 609 is een portiekflat (appartement) van 48 m² in de wijk Boekenbuurt. De buurt telt 1.644 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.050 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Max Havelaarlaan 609?

Max Havelaarlaan 609 is een portiekflat (appartement) in Boekenbuurt, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Max Havelaarlaan 609 vergeleken met de buurt?

Max Havelaarlaan 609 heeft 48 m² woonoppervlakte en 155 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Boekenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €428.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Max Havelaarlaan 609 en wat betekent dat?

Max Havelaarlaan 609 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-01-20. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 49.53 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Max Havelaarlaan 609?

Max Havelaarlaan 609 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Boekenbuurt?

De wijk Boekenbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €428.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boekenbuurt?

Vanuit Max Havelaarlaan 609 in Boekenbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 5 km, snelwegoprit op 0.8 km.