Eengezinswoning, hoekwoning (hofjeswoning) De Roos van Dekama 20 Amstelveen

De Roos van Dekama 20, 1183 KT Amstelveen

188 m² Bouwjaar 1964 10 kamers 6 slaapkamers Label D

De Roos van Dekama 20 is een eengezinswoning, hoekwoning (hofjeswoning) in Amstelveen, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 188 m², een perceel van 188 m² en 10 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €428.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, hoekwoning (hofjeswoning)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
188 m²
Perceeloppervlakte
188 m²
Inhoud
626 m³
Kamers
10
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€700.000 tot €800.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
Aan bosrand, aan park, aan rustige weg, in bosrijke omgeving, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor De Roos van Dekama 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Roos van Dekama 20

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
196.04 kWh/m²
Primaire fossiele energie
272.92 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
49.99 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Dubbele bewoning mogelijk en gestoffeerd

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in Amstelveen

3035 Inwoners
1575 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1644 Woningvoorraad
€428.000 Gem. woningwaarde Boekenbuurt
43% Koopwoningen
6.050 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van De Roos van Dekama 20

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over De Roos van Dekama 20

Wat is de geschatte woningwaarde van De Roos van Dekama 20?

De prijsindicatie voor De Roos van Dekama 20 ligt rond €700.000 tot €800.000. De gemiddelde woningwaarde in Boekenbuurt is €428.000. Dat komt neer op circa €2.277 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Roos van Dekama 20 zich tot de wijk Boekenbuurt?

De Roos van Dekama 20 is een eengezinswoning, hoekwoning (hofjeswoning) van 188 m² in de wijk Boekenbuurt. De buurt telt 1.644 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.050 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Roos van Dekama 20?

De Roos van Dekama 20 is een eengezinswoning, hoekwoning (hofjeswoning) in Boekenbuurt, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is De Roos van Dekama 20 vergeleken met de buurt?

De Roos van Dekama 20 heeft 188 m² woonoppervlakte en 626 m³ inhoud. Het perceel is 188 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Boekenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €428.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Roos van Dekama 20 en wat betekent dat?

De Roos van Dekama 20 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-12-04. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.99 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Roos van Dekama 20?

De Roos van Dekama 20 heeft 10 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Boekenbuurt?

De wijk Boekenbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €428.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boekenbuurt?

Vanuit De Roos van Dekama 20 in Boekenbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 5 km, snelwegoprit op 0.8 km.