Portiekflat (appartement) Westelijk Halfrond 443 Amstelveen

Westelijk Halfrond 443, 1183 JD Amstelveen

117 m² Bouwjaar 1960 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Westelijk Halfrond 443 is een portiekflat (appartement) in Amstelveen, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €593.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
117 m²
Inhoud
302 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€585.000 tot €685.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Westelijk Halfrond 443

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Westelijk Halfrond 443

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.84
CO₂-emissie
7263.63 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen
Garage
Garagebox
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.5 km

Buurtinformatie in Amstelveen

2000 Inwoners
925 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
922 Woningvoorraad
€593.000 Gem. woningwaarde Zeestratenbuurt
58% Koopwoningen
6.286 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Westelijk Halfrond 443

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Westelijk Halfrond 443

Wat is de geschatte woningwaarde van Westelijk Halfrond 443?

De prijsindicatie voor Westelijk Halfrond 443 ligt rond €585.000 tot €685.000. De gemiddelde woningwaarde in Zeestratenbuurt is €593.000. Dat komt neer op circa €5.068 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Westelijk Halfrond 443 zich tot de wijk Zeestratenbuurt?

Westelijk Halfrond 443 is een portiekflat (appartement) van 117 m² in de wijk Zeestratenbuurt. De buurt telt 922 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.286 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Westelijk Halfrond 443?

Westelijk Halfrond 443 is een portiekflat (appartement) in Zeestratenbuurt, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Westelijk Halfrond 443 vergeleken met de buurt?

Westelijk Halfrond 443 heeft 117 m² woonoppervlakte en 302 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Zeestratenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €593.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Westelijk Halfrond 443 en wat betekent dat?

Westelijk Halfrond 443 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-12-08. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 7263.63 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Westelijk Halfrond 443?

Westelijk Halfrond 443 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Zeestratenbuurt?

De wijk Zeestratenbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.000 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €593.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zeestratenbuurt?

Vanuit Westelijk Halfrond 443 in Zeestratenbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 1.5 km.