Portiekflat Kostverlorenhof 117 Amstelveen

Kostverlorenhof 117, 1183 HJ Amstelveen

109 m² Bouwjaar 1972 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Kostverlorenhof 117 is een portiekflat in Amstelveen, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 109 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €488.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
109 m²
Inhoud
280 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Ligging
In woonwijk, Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Kostverlorenhof 117

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kostverlorenhof 117

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.2 km

Buurtinformatie in Amstelveen

3055 Inwoners
1420 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1393 Woningvoorraad
€488.000 Gem. woningwaarde Heldenbuurt
46% Koopwoningen
6.975 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kostverlorenhof 117

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Kostverlorenhof 117

Wat is de geschatte woningwaarde van Kostverlorenhof 117?

De gemiddelde woningwaarde in Heldenbuurt is €488.000. Dat komt neer op circa €4.477 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kostverlorenhof 117 zich tot de wijk Heldenbuurt?

Kostverlorenhof 117 is een portiekflat van 109 m² in de wijk Heldenbuurt. De buurt telt 1.393 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.975 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kostverlorenhof 117?

Kostverlorenhof 117 is een portiekflat in Heldenbuurt, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kostverlorenhof 117 vergeleken met de buurt?

Kostverlorenhof 117 heeft 109 m² woonoppervlakte en 280 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 54 m² per kamer. In Heldenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €488.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kostverlorenhof 117 en wat betekent dat?

Kostverlorenhof 117 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Kostverlorenhof 117?

Kostverlorenhof 117 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Heldenbuurt?

De wijk Heldenbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.055 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €488.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Heldenbuurt?

Vanuit Kostverlorenhof 117 in Heldenbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 2 km.