Streetview De Bosporus 21 Amstelveen

De Bosporus 21, 1183 GD Amstelveen

139 m² Bouwjaar 1966

De Bosporus 21 is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 139 m² en een perceel van 152 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €593.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1966
Woonoppervlakte
139 m²
Perceeloppervlakte
152 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor De Bosporus 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.5 km

Buurtinformatie in Amstelveen

2000 Inwoners
925 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
922 Woningvoorraad
€593.000 Gem. woningwaarde Zeestratenbuurt
58% Koopwoningen
6.286 Inwoners per km²

Locatie van De Bosporus 21

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over De Bosporus 21

Wat is de geschatte woningwaarde van De Bosporus 21?

De gemiddelde woningwaarde in Zeestratenbuurt is €593.000. Dat komt neer op circa €4.266 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Bosporus 21 zich tot de wijk Zeestratenbuurt?

De Bosporus 21 is een woonhuis van 139 m² in de wijk Zeestratenbuurt. De buurt telt 922 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.286 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Bosporus 21?

De Bosporus 21 is een woonhuis in Zeestratenbuurt, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is De Bosporus 21 vergeleken met de buurt?

De Bosporus 21 heeft 139 m² woonoppervlakte. Het perceel is 152 m². In Zeestratenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €593.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Zeestratenbuurt?

De wijk Zeestratenbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.000 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €593.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zeestratenbuurt?

Vanuit De Bosporus 21 in Zeestratenbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zeestratenbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van De Bosporus 21: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Zeestratenbuurt?

Recreatie nabij Zeestratenbuurt: restaurant (0.5 km), cafe (2.7 km).

Wat zit er in een woningrapport voor De Bosporus 21?