Portiekflat (appartement) Suze Groeneweglaan 93 Amstelveen

Suze Groeneweglaan 93, 1183 EK Amstelveen

87 m² Bouwjaar 2016 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Suze Groeneweglaan 93 is een portiekflat (appartement) in Amstelveen, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 87 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €488.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2016
Woonoppervlakte
87 m²
Inhoud
285 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€585.000 tot €685.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan park, aan rustige weg, in woonwijk en open ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Suze Groeneweglaan 93

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Suze Groeneweglaan 93

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.85
CO₂-emissie
2152.2 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, parkeergarage en parkeervergunningen
Garage
Parkeerkelder

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.2 km

Buurtinformatie in Amstelveen

3055 Inwoners
1420 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1393 Woningvoorraad
€488.000 Gem. woningwaarde Heldenbuurt
46% Koopwoningen
6.975 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Suze Groeneweglaan 93

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Suze Groeneweglaan 93

Wat is de geschatte woningwaarde van Suze Groeneweglaan 93?

De prijsindicatie voor Suze Groeneweglaan 93 ligt rond €585.000 tot €685.000. De gemiddelde woningwaarde in Heldenbuurt is €488.000. Dat komt neer op circa €5.609 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Suze Groeneweglaan 93 zich tot de wijk Heldenbuurt?

Suze Groeneweglaan 93 is een portiekflat (appartement) van 87 m² in de wijk Heldenbuurt. De buurt telt 1.393 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.975 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Suze Groeneweglaan 93?

Suze Groeneweglaan 93 is een portiekflat (appartement) in Heldenbuurt, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Suze Groeneweglaan 93 vergeleken met de buurt?

Suze Groeneweglaan 93 heeft 87 m² woonoppervlakte en 285 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Heldenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €488.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Suze Groeneweglaan 93 en wat betekent dat?

Suze Groeneweglaan 93 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-09-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2152.2 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Suze Groeneweglaan 93?

Suze Groeneweglaan 93 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Heldenbuurt?

De wijk Heldenbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.055 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €488.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Heldenbuurt?

Vanuit Suze Groeneweglaan 93 in Heldenbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 2 km.