Streetview Coba Ritsemahof 2 Amstelveen

Coba Ritsemahof 2, 1183 EA Amstelveen

37 m² Bouwjaar 1964 1 kamers Label D

Coba Ritsemahof 2 is een appartement in Amstelveen, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 37 m² en 1 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €488.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
37 m²
Inhoud
111 m³
Kamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Coba Ritsemahof 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Coba Ritsemahof 2

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.2 km

Buurtinformatie in Amstelveen

3055 Inwoners
1420 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1393 Woningvoorraad
€488.000 Gem. woningwaarde Heldenbuurt
46% Koopwoningen
6.975 Inwoners per km²

Locatie van Coba Ritsemahof 2

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Coba Ritsemahof 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Coba Ritsemahof 2?

De prijsindicatie voor Coba Ritsemahof 2 ligt rond €160.000 tot €185.000. De gemiddelde woningwaarde in Heldenbuurt is €488.000. Dat komt neer op circa €13.189 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Coba Ritsemahof 2 zich tot de wijk Heldenbuurt?

Coba Ritsemahof 2 is een appartement van 37 m² in de wijk Heldenbuurt. De buurt telt 1.393 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.975 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Coba Ritsemahof 2?

Coba Ritsemahof 2 is een appartement in Heldenbuurt, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Coba Ritsemahof 2 vergeleken met de buurt?

Coba Ritsemahof 2 heeft 37 m² woonoppervlakte en 111 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Heldenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €488.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Coba Ritsemahof 2 en wat betekent dat?

Coba Ritsemahof 2 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-09-10. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Coba Ritsemahof 2?

Coba Ritsemahof 2 heeft 1 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Heldenbuurt?

De wijk Heldenbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.055 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €488.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Heldenbuurt?

Vanuit Coba Ritsemahof 2 in Heldenbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 2 km.