Geschakelde woning (semi-bungalow) Coba Ritsemahof 11 Amstelveen

Coba Ritsemahof 11, 1183 EA Amstelveen

135 m² Bouwjaar 1967 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Coba Ritsemahof 11 is een geschakelde woning (semi-bungalow) in Amstelveen, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m², een perceel van 230 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €488.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
135 m²
Perceeloppervlakte
230 m²
Inhoud
528 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€950.000 tot €1.200.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Coba Ritsemahof 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Coba Ritsemahof 11

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
187.99 kWh/m²
Primaire fossiele energie
259.92 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
47.81 kg/m²

Tuin
Ja (74.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten
Tuin type
Achtertuin en zijtuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.2 km

Buurtinformatie in Amstelveen

3055 Inwoners
1420 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1393 Woningvoorraad
€488.000 Gem. woningwaarde Heldenbuurt
46% Koopwoningen
6.975 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Coba Ritsemahof 11

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Coba Ritsemahof 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Coba Ritsemahof 11?

De prijsindicatie voor Coba Ritsemahof 11 ligt rond €950.000 tot €1.200.000. De gemiddelde woningwaarde in Heldenbuurt is €488.000. Dat komt neer op circa €3.615 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Coba Ritsemahof 11 zich tot de wijk Heldenbuurt?

Coba Ritsemahof 11 is een geschakelde woning (semi-bungalow) van 135 m² in de wijk Heldenbuurt. De buurt telt 1.393 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.975 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Coba Ritsemahof 11?

Coba Ritsemahof 11 is een geschakelde woning (semi-bungalow) in Heldenbuurt, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Coba Ritsemahof 11 vergeleken met de buurt?

Coba Ritsemahof 11 heeft 135 m² woonoppervlakte en 528 m³ inhoud. Het perceel is 230 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Heldenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €488.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Coba Ritsemahof 11 en wat betekent dat?

Coba Ritsemahof 11 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-09-18. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 47.81 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Coba Ritsemahof 11?

Coba Ritsemahof 11 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 74 m².

Hoe is de woningmarkt in Heldenbuurt?

De wijk Heldenbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.055 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €488.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Heldenbuurt?

Vanuit Coba Ritsemahof 11 in Heldenbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 2 km.