Streetview Veteranenlaan 3 Amstelveen

Veteranenlaan 3, 1183 DL Amstelveen

958 m² Bouwjaar 2012 Label A++

Veteranenlaan 3 is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 958 m². Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €488.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2012
Woonoppervlakte
958 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Veteranenlaan 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Veteranenlaan 3

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
85.83 kWh/m²
Primaire fossiele energie
121.69 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
25.2%
CO₂-emissie
28.53 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.2 km

Buurtinformatie in Amstelveen

3055 Inwoners
1420 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1393 Woningvoorraad
€488.000 Gem. woningwaarde Heldenbuurt
46% Koopwoningen
6.975 Inwoners per km²

Locatie van Veteranenlaan 3

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Veteranenlaan 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Veteranenlaan 3?

De gemiddelde woningwaarde in Heldenbuurt is €488.000. Dat komt neer op circa €509 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Veteranenlaan 3 zich tot de wijk Heldenbuurt?

Veteranenlaan 3 is een woonhuis van 958 m² in de wijk Heldenbuurt. De buurt telt 1.393 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.975 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Veteranenlaan 3?

Veteranenlaan 3 is een woonhuis in Heldenbuurt, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Veteranenlaan 3 vergeleken met de buurt?

Veteranenlaan 3 heeft 958 m² woonoppervlakte. In Heldenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €488.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Veteranenlaan 3 en wat betekent dat?

Veteranenlaan 3 heeft energielabel A++. Geldig tot 2033-06-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.53 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Heldenbuurt?

De wijk Heldenbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.055 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €488.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Heldenbuurt?

Vanuit Veteranenlaan 3 in Heldenbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Heldenbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Veteranenlaan 3: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.6 km.