Bovenwoning Meander 1007 Amstelveen

Meander 1007, 1181 WP Amstelveen

89 m² Bouwjaar 1961 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Meander 1007 is een bovenwoning in Amstelveen, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m² en 4 kamers. Het energielabel is D.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Bovenwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
89 m²
Kamers
4
Slaapkamers
3
Laatst bekende transactie
Periode 2005 tot 2009
Ligging
Aan drukke weg, Aan park

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Meander 1007

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Meander 1007

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
179.93 kWh/m²
CO₂-emissie
53.76 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Stadshart

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,7 km
Dagelijks

Supermarkt

0,5 km
Gezondheid

Huisarts

0,6 km
Vervoer

Treinstation

5,4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1,4 km
Gezondheid

Apotheek

1,2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1,9 km
Horeca

Restaurant

0,2 km
Horeca

Café

1,5 km
Cultuur

Bibliotheek

0,7 km
Cultuur

Bioscoop

6,8 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Stadshart

Meander 1007 ligt in de buurt Stadshart in Amstelveen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 3.450 inwoners en 1.730 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 59% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 563.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,5 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool en 0,6 km tot een huisarts.

3450 Inwoners
1745 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1730 Woningvoorraad
€563.000 Gem. WOZ-waarde Stadshart
59% Koopwoningen
6.245 Inwoners per km²

Locatie van Meander 1007

Officiële bekendmakingen rond Meander 1007

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· omgevingsvergunning · 83 meter

Vergunning ingetrokken voor het afwijken van het bestemmingsplan t.b.v. kamergewijze verhuur, Meander 789, 1181 WN Amstelveen

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Amstelveen. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Meander 1007

Wat is de geschatte woningwaarde van Meander 1007?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Stadshart €563.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meander 1007 zich tot de CBS-buurt Stadshart?

Meander 1007 is een bovenwoning van 89 m² in de CBS-buurt Stadshart. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.730 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 6.245 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meander 1007?

Meander 1007 is een bovenwoning in Stadshart, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Meander 1007 vergeleken met de buurt?

Meander 1007 heeft 89 m² woonoppervlakte. Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Stadshart €563.000.

Wat is het energielabel van Meander 1007 en wat betekent dat?

Meander 1007 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-02-14. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 53.76 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Meander 1007?

Meander 1007 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Stadshart?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Stadshart in Amstelveen (Noord-Holland) 3.450 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €563.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Stadshart?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Stadshart in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool, 0,6 km tot een huisarts, 5,4 km tot een treinstation, 0,7 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Stadshart?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Stadshart in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,9 km tot een ziekenhuis, 1,2 km tot een apotheek, 0,3 km tot een kinderdagverblijf, 1,4 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Stadshart?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Stadshart in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,2 km tot een restaurant, 1,5 km tot een café.

Wat is de verkoopgeschiedenis van Meander 1007?

Meander 1007 is verkocht in de periode 2005 tot 2009. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Stadshart €563.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Meander 1007?

Een woningrapport voor Meander 1007 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Stadshart. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1961, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Amstelveen presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars