Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwvorm
- bestaandebouw
- Bouwjaar
- 1999
- Woonoppervlakte
- 89 m²
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €15.000
Kamerlingh Onnesstraat 60 is een appartement in Amstelveen, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €532.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kamerlingh Onnesstraat 60
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
5.2 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.3 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
6.8 kmDetails: • Size of the property: 89 m2 • Number of bedrooms: 2 • Number of bathrooms: 1 • Type of house: Apartment • Construction year of the house:…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Kamerlingh Onnesstraat 60 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Stadshart is €532.000. Dat komt neer op circa €5.978 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKamerlingh Onnesstraat 60 is een appartement van 89 m² in de wijk Stadshart. De buurt telt 1.730 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.375 inwoners per km².
Kamerlingh Onnesstraat 60 is een appartement in Stadshart, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Kamerlingh Onnesstraat 60 heeft 89 m² woonoppervlakte. Met 3 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Stadshart ligt de gemiddelde woningwaarde op €532.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kamerlingh Onnesstraat 60 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-02-21. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Kamerlingh Onnesstraat 60 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.
De wijk Stadshart in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €532.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Kamerlingh Onnesstraat 60 in Stadshart bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kamerlingh Onnesstraat 60: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.4 km.