Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1951
- Woonoppervlakte
- 148 m²
- Perceeloppervlakte
- 130 m²
- Inhoud
- 519 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Charlotte van Montpensierlaan 58 is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 148 m², een perceel van 130 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €854.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Charlotte van Montpensierlaan 58
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
4.5 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.9 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
2.9 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
6.8 kmDe prijsindicatie voor Charlotte van Montpensierlaan 58 ligt rond €510.000 tot €610.000. De gemiddelde woningwaarde in Kruiskerkbuurt is €854.000. Dat komt neer op circa €5.770 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenCharlotte van Montpensierlaan 58 is een woonhuis van 148 m² in de wijk Kruiskerkbuurt. De buurt telt 905 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.427 inwoners per km².
Charlotte van Montpensierlaan 58 is een woonhuis in Kruiskerkbuurt, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Charlotte van Montpensierlaan 58 heeft 148 m² woonoppervlakte en 519 m³ inhoud. Het perceel is 130 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Kruiskerkbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €854.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Charlotte van Montpensierlaan 58 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-02-05. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Charlotte van Montpensierlaan 58 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Kruiskerkbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €854.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Charlotte van Montpensierlaan 58 in Kruiskerkbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 4.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.