Streetview Charlotte van Montpensierlaan 79 Amstelveen

Charlotte van Montpensierlaan 79, 1181 RP Amstelveen

185 m² Label E

Charlotte van Montpensierlaan 79 is een woonhuis in Amstelveen. De woning heeft een woonoppervlakte van 185 m² en een perceel van 269 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €854.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Woonoppervlakte
185 m²
Perceeloppervlakte
269 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Charlotte van Montpensierlaan 79

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Charlotte van Montpensierlaan 79

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
232.82 kWh/m²
Primaire fossiele energie
322.27 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
60.05 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

4.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

6.8 km

Buurtinformatie in Amstelveen

2400 Inwoners
920 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
905 Woningvoorraad
€854.000 Gem. woningwaarde Kruiskerkbuurt
73% Koopwoningen
6.427 Inwoners per km²

Locatie van Charlotte van Montpensierlaan 79

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Charlotte van Montpensierlaan 79

Wat is de geschatte woningwaarde van Charlotte van Montpensierlaan 79?

De prijsindicatie voor Charlotte van Montpensierlaan 79 ligt rond €705.000 tot €805.000. De gemiddelde woningwaarde in Kruiskerkbuurt is €854.000. Dat komt neer op circa €4.616 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Charlotte van Montpensierlaan 79 zich tot de wijk Kruiskerkbuurt?

Charlotte van Montpensierlaan 79 is een woonhuis van 185 m² in de wijk Kruiskerkbuurt. De buurt telt 905 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.427 inwoners per km².

Hoe groot is Charlotte van Montpensierlaan 79 vergeleken met de buurt?

Charlotte van Montpensierlaan 79 heeft 185 m² woonoppervlakte. Het perceel is 269 m². In Kruiskerkbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €854.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Charlotte van Montpensierlaan 79 en wat betekent dat?

Charlotte van Montpensierlaan 79 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-08-22. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 60.05 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Kruiskerkbuurt?

De wijk Kruiskerkbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €854.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kruiskerkbuurt?

Vanuit Charlotte van Montpensierlaan 79 in Kruiskerkbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 4.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kruiskerkbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Charlotte van Montpensierlaan 79: ziekenhuis op 2.9 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Kruiskerkbuurt?