Portiekflat Burgemeester Haspelslaan 73 B Amstelveen

Burgemeester Haspelslaan 73 B, 1181 NB Amstelveen

125 m² Bouwjaar 2027 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Burgemeester Haspelslaan 73 B is een portiekflat in Amstelveen, gebouwd in 2027. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €532.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2027
Woonoppervlakte
125 m²
Inhoud
338 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€870.000 tot €970.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Haspelslaan 73 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Haspelslaan 73 B

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Elektrische verwarming, gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

6.8 km

Buurtinformatie in Amstelveen

3525 Inwoners
1785 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1730 Woningvoorraad
€532.000 Gem. woningwaarde Stadshart
55% Koopwoningen
6.375 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester Haspelslaan 73 B

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Burgemeester Haspelslaan 73 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Haspelslaan 73 B?

De prijsindicatie voor Burgemeester Haspelslaan 73 B ligt rond €870.000 tot €970.000. De gemiddelde woningwaarde in Stadshart is €532.000. Dat komt neer op circa €4.256 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Haspelslaan 73 B zich tot de wijk Stadshart?

Burgemeester Haspelslaan 73 B is een portiekflat van 125 m² in de wijk Stadshart. De buurt telt 1.730 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.375 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Haspelslaan 73 B?

Burgemeester Haspelslaan 73 B is een portiekflat in Stadshart, gebouwd in 2027 (-1 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Burgemeester Haspelslaan 73 B vergeleken met de buurt?

Burgemeester Haspelslaan 73 B heeft 125 m² woonoppervlakte en 338 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Stadshart ligt de gemiddelde woningwaarde op €532.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Haspelslaan 73 B en wat betekent dat?

Burgemeester Haspelslaan 73 B heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Burgemeester Haspelslaan 73 B?

Burgemeester Haspelslaan 73 B heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Stadshart?

De wijk Stadshart in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €532.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stadshart?

Vanuit Burgemeester Haspelslaan 73 B in Stadshart bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 1 km.