Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1929
- Woonoppervlakte
- 155 m²
- Perceeloppervlakte
- 187 m²
- Inhoud
- 574 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 5
Willem van Beijerenlaan 27 is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 155 m², een perceel van 187 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €824.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Willem van Beijerenlaan 27
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
3.8 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Randwijck West is €824.000. Dat komt neer op circa €5.316 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWillem van Beijerenlaan 27 is een woonhuis van 155 m² in de wijk Randwijck West. De buurt telt 847 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.127 inwoners per km².
Willem van Beijerenlaan 27 is een woonhuis in Randwijck West, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Willem van Beijerenlaan 27 heeft 155 m² woonoppervlakte en 574 m³ inhoud. Het perceel is 187 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Randwijck West ligt de gemiddelde woningwaarde op €824.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Willem van Beijerenlaan 27 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-10. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Willem van Beijerenlaan 27 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Randwijck West in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €824.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Willem van Beijerenlaan 27 in Randwijck West bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 1.9 km.