Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Burg Herckenrathlaan 39 Ammerzoden

Burg Herckenrathlaan 39, 5324 EB Ammerzoden

111 m² Bouwjaar 1967 5 kamers 3 slaapkamers Label D

Burg Herckenrathlaan 39 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Ammerzoden, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m², een perceel van 240 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €372.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
111 m²
Perceeloppervlakte
240 m²
Inhoud
523 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€395.000 tot €445.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Burg Herckenrathlaan 39

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burg Herckenrathlaan 39

Tuin
Ja (80.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Ammerzoden

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

9.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.4 km
Gezondheid

Apotheek

3.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

10.8 km

Buurtinformatie in Ammerzoden

2930 Inwoners
1310 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1242 Woningvoorraad
€372.000 Gem. woningwaarde Ammerzoden
66% Koopwoningen
2.231 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burg Herckenrathlaan 39

Vergelijkbare woningen in Ammerzoden

Veelgestelde vragen over Burg Herckenrathlaan 39

Wat is de geschatte woningwaarde van Burg Herckenrathlaan 39?

De prijsindicatie voor Burg Herckenrathlaan 39 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Ammerzoden is €372.000. Dat komt neer op circa €3.351 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burg Herckenrathlaan 39 zich tot de wijk Ammerzoden?

Burg Herckenrathlaan 39 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 111 m² in de wijk Ammerzoden. De buurt telt 1.242 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.231 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burg Herckenrathlaan 39?

Burg Herckenrathlaan 39 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Ammerzoden, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Burg Herckenrathlaan 39 vergeleken met de buurt?

Burg Herckenrathlaan 39 heeft 111 m² woonoppervlakte en 523 m³ inhoud. Het perceel is 240 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Ammerzoden ligt de gemiddelde woningwaarde op €372.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burg Herckenrathlaan 39 en wat betekent dat?

Burg Herckenrathlaan 39 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-12-09. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burg Herckenrathlaan 39?

Burg Herckenrathlaan 39 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 80 m².

Hoe is de woningmarkt in Ammerzoden?

De wijk Ammerzoden in Ammerzoden (Gelderland) kenmerkt zich door 2.930 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €372.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ammerzoden?

Vanuit Burg Herckenrathlaan 39 in Ammerzoden bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 9.3 km, snelwegoprit op 0.4 km.