Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 1920
- Woonoppervlakte
- 451 m²
Palissaden 9 is een woning in Amersfoort, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 451 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €771.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Palissaden 9
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.3 kmSupermarkt
2.5 kmHuisarts
3.1 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
1.9 kmMiddelbare school
2.1 kmApotheek
3.1 kmZiekenhuis
6.2 kmRestaurant
2.2 kmCafé
3.1 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
9.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Over de Laak is €771.000. Dat komt neer op circa €1.710 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPalissaden 9 is een woning van 451 m² in de wijk Over de Laak. De buurt telt 23 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 28 inwoners per km².
Palissaden 9 is een woning in Over de Laak, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Palissaden 9 heeft 451 m² woonoppervlakte. In Over de Laak ligt de gemiddelde woningwaarde op €771.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Palissaden 9 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
De wijk Over de Laak in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 40 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €771.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Palissaden 9 in Over de Laak bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 2.3 km, huisarts op 3.1 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 2.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Palissaden 9: ziekenhuis op 6.2 km, apotheek op 3.1 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 2.1 km.
Recreatie nabij Over de Laak: restaurant (2.2 km), cafe (3.1 km).
Een woningrapport voor Palissaden 9 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Over de Laak. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1920, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.