Streetview Drutenkade 29 Amersfoort

Drutenkade 29, 3826 KM Amersfoort

192 m² Bouwjaar 2022 Label A+++

Drutenkade 29 is een appartement in Amersfoort, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 192 m². Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €618.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
192 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Drutenkade 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Drutenkade 29

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
65.22 kWh/m²
Primaire fossiele energie
25.92 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
67%
CO₂-emissie
6.08 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.9 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

8.9 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1355 Inwoners
455 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
489 Woningvoorraad
€618.000 Gem. woningwaarde Laakse Tuinen
89% Koopwoningen
3.885 Inwoners per km²

Locatie van Drutenkade 29

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Drutenkade 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Drutenkade 29?

De gemiddelde woningwaarde in Laakse Tuinen is €618.000. Dat komt neer op circa €3.219 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Drutenkade 29 zich tot de wijk Laakse Tuinen?

Drutenkade 29 is een appartement van 192 m² in de wijk Laakse Tuinen. De buurt telt 489 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.885 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Drutenkade 29?

Drutenkade 29 is een appartement in Laakse Tuinen, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Drutenkade 29 vergeleken met de buurt?

Drutenkade 29 heeft 192 m² woonoppervlakte. In Laakse Tuinen ligt de gemiddelde woningwaarde op €618.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Drutenkade 29 en wat betekent dat?

Drutenkade 29 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2032-09-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 6.08 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Laakse Tuinen?

De wijk Laakse Tuinen in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €618.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Laakse Tuinen?

Vanuit Drutenkade 29 in Laakse Tuinen bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 2.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Laakse Tuinen?

Zorg en onderwijs in de buurt van Drutenkade 29: ziekenhuis op 6.9 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.5 km.