Villa, vrijstaande woning Hogesteeg 105 Amersfoort

Hogesteeg 105, 3826 HD Amersfoort

214 m² Bouwjaar 2018 4 kamers 4 slaapkamers Label A+

Hogesteeg 105 is een villa, vrijstaande woning in Amersfoort, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 214 m², een perceel van 392 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €459.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2018
Woonoppervlakte
214 m²
Perceeloppervlakte
392 m²
Inhoud
839 m³
Kamers
4
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.305.000 tot €1.555.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
Aan rustige weg, on_navigable_waterway, Aan water, In woonwijk, Landelijk gelegen, Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Hogesteeg 105

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hogesteeg 105

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
88.92 kWh/m²
Primaire fossiele energie
103.79 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
17.1%
CO₂-emissie
18.29 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

8.9 km

Buurtinformatie in Amersfoort

3425 Inwoners
1350 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1366 Woningvoorraad
€459.000 Gem. woningwaarde De Baken
50% Koopwoningen
9.220 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hogesteeg 105

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Hogesteeg 105

Wat is de geschatte woningwaarde van Hogesteeg 105?

De prijsindicatie voor Hogesteeg 105 ligt rond €1.305.000 tot €1.555.000. De gemiddelde woningwaarde in De Baken is €459.000. Dat komt neer op circa €2.145 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hogesteeg 105 zich tot de wijk De Baken?

Hogesteeg 105 is een villa, vrijstaande woning van 214 m² in de wijk De Baken. De buurt telt 1.366 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.220 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hogesteeg 105?

Hogesteeg 105 is een villa, vrijstaande woning in De Baken, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Hogesteeg 105 vergeleken met de buurt?

Hogesteeg 105 heeft 214 m² woonoppervlakte en 839 m³ inhoud. Het perceel is 392 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 54 m² per kamer. In De Baken ligt de gemiddelde woningwaarde op €459.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hogesteeg 105 en wat betekent dat?

Hogesteeg 105 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-06-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.29 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hogesteeg 105?

Hogesteeg 105 heeft 4 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Baken?

De wijk De Baken in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 3.425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €459.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Baken?

Vanuit Hogesteeg 105 in De Baken bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2.2 km.