Tussenwoning Terschellingkade 162 Amersfoort

Terschellingkade 162, 3826 DJ Amersfoort

161 m² Bouwjaar 2022 6 kamers 5 slaapkamers Label A+++

Terschellingkade 162 is een tussenwoning in Amersfoort, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m², een perceel van 135 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €386.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
161 m²
Perceeloppervlakte
135 m²
Inhoud
557 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€780.000 tot €880.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Ligging
on_navigable_waterway, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Terschellingkade 162

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Terschellingkade 162

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
58.1 kWh/m²
Primaire fossiele energie
42.76 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
43.1%
CO₂-emissie
10.03 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.2 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

8.5 km

Buurtinformatie in Amersfoort

270 Inwoners
135 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
150 Woningvoorraad
€386.000 Gem. woningwaarde Waddeneilandenbuurt
58% Koopwoningen
2.719 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Terschellingkade 162

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Terschellingkade 162

Wat is de geschatte woningwaarde van Terschellingkade 162?

De prijsindicatie voor Terschellingkade 162 ligt rond €780.000 tot €880.000. De gemiddelde woningwaarde in Waddeneilandenbuurt is €386.000. Dat komt neer op circa €2.398 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Terschellingkade 162 zich tot de wijk Waddeneilandenbuurt?

Terschellingkade 162 is een tussenwoning van 161 m² in de wijk Waddeneilandenbuurt. De buurt telt 150 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.719 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Terschellingkade 162?

Terschellingkade 162 is een tussenwoning in Waddeneilandenbuurt, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Terschellingkade 162 vergeleken met de buurt?

Terschellingkade 162 heeft 161 m² woonoppervlakte en 557 m³ inhoud. Het perceel is 135 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Waddeneilandenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €386.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Terschellingkade 162 en wat betekent dat?

Terschellingkade 162 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2032-09-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 10.03 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Terschellingkade 162?

Terschellingkade 162 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Waddeneilandenbuurt?

De wijk Waddeneilandenbuurt in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 270 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €386.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Waddeneilandenbuurt?