Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2007
- Woonoppervlakte
- 128 m²
- Perceeloppervlakte
- 125 m²
Muidenkade 93 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m² en een perceel van 125 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €538.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Muidenkade 93
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
7.5 kmRestaurant
0.5 kmCafé
1.8 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Zuiderzeestedenbuurt-West is €538.000. Dat komt neer op circa €4.203 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMuidenkade 93 is een woonhuis van 128 m² in de wijk Zuiderzeestedenbuurt-West. De buurt telt 543 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.483 inwoners per km².
Muidenkade 93 is een woonhuis in Zuiderzeestedenbuurt-West, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Muidenkade 93 heeft 128 m² woonoppervlakte. Het perceel is 125 m². In Zuiderzeestedenbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €538.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Zuiderzeestedenbuurt-West in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €538.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Muidenkade 93 in Zuiderzeestedenbuurt-West bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Muidenkade 93: ziekenhuis op 7.5 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.2 km.
Recreatie nabij Zuiderzeestedenbuurt-West: restaurant (0.5 km), cafe (1.8 km).
Een woningrapport voor Muidenkade 93 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Zuiderzeestedenbuurt-West. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2007, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.