Portiekflat (appartement) Orkaden 30 Amersfoort

Orkaden 30, 3825 ZA Amersfoort

86 m² Bouwjaar 2008 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Orkaden 30 is een portiekflat (appartement) in Amersfoort, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 86 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €509.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
86 m²
Inhoud
280 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€390.000 tot €440.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan park, aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Orkaden 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Orkaden 30

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.1 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

7.1 km

Buurtinformatie in Amersfoort

590 Inwoners
235 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
233 Woningvoorraad
€509.000 Gem. woningwaarde Eilandengroepenbuurt
81% Koopwoningen
4.319 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Orkaden 30

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Orkaden 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Orkaden 30?

De prijsindicatie voor Orkaden 30 ligt rond €390.000 tot €440.000. De gemiddelde woningwaarde in Eilandengroepenbuurt is €509.000. Dat komt neer op circa €5.919 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Orkaden 30 zich tot de wijk Eilandengroepenbuurt?

Orkaden 30 is een portiekflat (appartement) van 86 m² in de wijk Eilandengroepenbuurt. De buurt telt 233 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.319 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Orkaden 30?

Orkaden 30 is een portiekflat (appartement) in Eilandengroepenbuurt, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Orkaden 30 vergeleken met de buurt?

Orkaden 30 heeft 86 m² woonoppervlakte en 280 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 43 m² per kamer. In Eilandengroepenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €509.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Orkaden 30 en wat betekent dat?

Orkaden 30 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-03-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Orkaden 30?

Orkaden 30 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Eilandengroepenbuurt?

De wijk Eilandengroepenbuurt in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 590 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €509.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Eilandengroepenbuurt?

Vanuit Orkaden 30 in Eilandengroepenbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.7 km.