Benedenwoning (appartement) Oostzee 30 Amersfoort

Oostzee 30, 3825 WE Amersfoort

59 m² Bouwjaar 2011 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Oostzee 30 is een benedenwoning (appartement) in Amersfoort, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 59 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €540.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
59 m²
Inhoud
195 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€320.000 tot €370.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Oostzee 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oostzee 30

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
66.26 kWh/m²
Primaire fossiele energie
124.46 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
22.96 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (9.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.7 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

7.7 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1665 Inwoners
570 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
552 Woningvoorraad
€540.000 Gem. woningwaarde De Bron-Noord
81% Koopwoningen
8.559 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oostzee 30

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Oostzee 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Oostzee 30?

De prijsindicatie voor Oostzee 30 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in De Bron-Noord is €540.000. Dat komt neer op circa €9.153 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oostzee 30 zich tot de wijk De Bron-Noord?

Oostzee 30 is een benedenwoning (appartement) van 59 m² in de wijk De Bron-Noord. De buurt telt 552 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.559 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oostzee 30?

Oostzee 30 is een benedenwoning (appartement) in De Bron-Noord, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Oostzee 30 vergeleken met de buurt?

Oostzee 30 heeft 59 m² woonoppervlakte en 195 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In De Bron-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €540.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oostzee 30 en wat betekent dat?

Oostzee 30 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-07-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.96 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oostzee 30?

Oostzee 30 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 9 m².

Hoe is de woningmarkt in De Bron-Noord?

De wijk De Bron-Noord in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.665 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €540.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Bron-Noord?

Vanuit Oostzee 30 in De Bron-Noord bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 2.4 km.