Vrijstaande woning Archemerberg 1 Amersfoort

Archemerberg 1, 3825 RL Amersfoort

163 m² Bouwjaar 2008 5 kamers 4 slaapkamers Label A++

Archemerberg 1 is een vrijstaande woning in Amersfoort, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 163 m², een perceel van 254 m² en 5 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €573.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
163 m²
Perceeloppervlakte
254 m²
Inhoud
606 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€690.000 tot €790.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Archemerberg 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Archemerberg 1

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
100.9 kWh/m²
Primaire fossiele energie
69.29 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
62.2%
CO₂-emissie
16.25 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.8 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

7.5 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1200 Inwoners
395 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
387 Woningvoorraad
€573.000 Gem. woningwaarde Duisterweg e.o.
91% Koopwoningen
6.131 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Archemerberg 1

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Archemerberg 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Archemerberg 1?

De prijsindicatie voor Archemerberg 1 ligt rond €690.000 tot €790.000. De gemiddelde woningwaarde in Duisterweg e.o. is €573.000. Dat komt neer op circa €3.515 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Archemerberg 1 zich tot de wijk Duisterweg e.o.?

Archemerberg 1 is een vrijstaande woning van 163 m² in de wijk Duisterweg e.o.. De buurt telt 387 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.131 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Archemerberg 1?

Archemerberg 1 is een vrijstaande woning in Duisterweg e.o., gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Archemerberg 1 vergeleken met de buurt?

Archemerberg 1 heeft 163 m² woonoppervlakte en 606 m³ inhoud. Het perceel is 254 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Duisterweg e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €573.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Archemerberg 1 en wat betekent dat?

Archemerberg 1 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-07-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 16.25 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Archemerberg 1?

Archemerberg 1 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Duisterweg e.o.?

De wijk Duisterweg e.o. in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €573.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Duisterweg e.o.?

Vanuit Archemerberg 1 in Duisterweg e.o. bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1 km.