Portiekflat Bornberg 22 Amersfoort

Bornberg 22, 3825 RE Amersfoort

55 m² Bouwjaar 2010 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Bornberg 22 is een portiekflat in Amersfoort, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 55 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €573.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
55 m²
Inhoud
181 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€295.000 tot €345.000
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Bornberg 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bornberg 22

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.8 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

7.5 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1200 Inwoners
395 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
387 Woningvoorraad
€573.000 Gem. woningwaarde Duisterweg e.o.
91% Koopwoningen
6.131 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bornberg 22

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Bornberg 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Bornberg 22?

De prijsindicatie voor Bornberg 22 ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in Duisterweg e.o. is €573.000. Dat komt neer op circa €10.418 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bornberg 22 zich tot de wijk Duisterweg e.o.?

Bornberg 22 is een portiekflat van 55 m² in de wijk Duisterweg e.o.. De buurt telt 387 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.131 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bornberg 22?

Bornberg 22 is een portiekflat in Duisterweg e.o., gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Bornberg 22 vergeleken met de buurt?

Bornberg 22 heeft 55 m² woonoppervlakte en 181 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Duisterweg e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €573.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bornberg 22 en wat betekent dat?

Bornberg 22 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-06-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bornberg 22?

Bornberg 22 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Duisterweg e.o.?

De wijk Duisterweg e.o. in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €573.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Duisterweg e.o.?

Vanuit Bornberg 22 in Duisterweg e.o. bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1 km.