Streetview Clarapolder 28 Amersfoort

Clarapolder 28, 3825 LD Amersfoort

133 m² Bouwjaar 2005 Label A

Clarapolder 28 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €559.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
133 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Clarapolder 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Clarapolder 28

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.96
CO₂-emissie
5396.37 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

8 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1145 Inwoners
380 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
378 Woningvoorraad
€559.000 Gem. woningwaarde Damespolderbuurt
84% Koopwoningen
8.205 Inwoners per km²

Locatie van Clarapolder 28

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Clarapolder 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Clarapolder 28?

De gemiddelde woningwaarde in Damespolderbuurt is €559.000. Dat komt neer op circa €4.203 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Clarapolder 28 zich tot de wijk Damespolderbuurt?

Clarapolder 28 is een woonhuis van 133 m² in de wijk Damespolderbuurt. De buurt telt 378 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.205 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Clarapolder 28?

Clarapolder 28 is een woonhuis in Damespolderbuurt, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Clarapolder 28 vergeleken met de buurt?

Clarapolder 28 heeft 133 m² woonoppervlakte. In Damespolderbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €559.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Clarapolder 28 en wat betekent dat?

Clarapolder 28 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-05-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 5396.37 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Damespolderbuurt?

De wijk Damespolderbuurt in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.145 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €559.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Damespolderbuurt?

Vanuit Clarapolder 28 in Damespolderbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 2.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Damespolderbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Clarapolder 28: ziekenhuis op 7 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.6 km.