Herenhuis, vrijstaande woning Laakboulevard 312 Amersfoort

Laakboulevard 312, 3825 KL Amersfoort

183 m² Bouwjaar 2005 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Laakboulevard 312 is een herenhuis, vrijstaande woning in Amersfoort, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 183 m², een perceel van 458 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €529.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
183 m²
Perceeloppervlakte
458 m²
Inhoud
770 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.030.000 tot €1.280.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Laakboulevard 312

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Laakboulevard 312

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

8.6 km

Buurtinformatie in Amersfoort

2005 Inwoners
655 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
642 Woningvoorraad
€529.000 Gem. woningwaarde Polderbuurt-Noord
73% Koopwoningen
8.173 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Laakboulevard 312

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Laakboulevard 312

Wat is de geschatte woningwaarde van Laakboulevard 312?

De prijsindicatie voor Laakboulevard 312 ligt rond €1.030.000 tot €1.280.000. De gemiddelde woningwaarde in Polderbuurt-Noord is €529.000. Dat komt neer op circa €2.891 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Laakboulevard 312 zich tot de wijk Polderbuurt-Noord?

Laakboulevard 312 is een herenhuis, vrijstaande woning van 183 m² in de wijk Polderbuurt-Noord. De buurt telt 642 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.173 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Laakboulevard 312?

Laakboulevard 312 is een herenhuis, vrijstaande woning in Polderbuurt-Noord, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Laakboulevard 312 vergeleken met de buurt?

Laakboulevard 312 heeft 183 m² woonoppervlakte en 770 m³ inhoud. Het perceel is 458 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Polderbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €529.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Laakboulevard 312 en wat betekent dat?

Laakboulevard 312 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-08-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Laakboulevard 312?

Laakboulevard 312 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Polderbuurt-Noord?

De wijk Polderbuurt-Noord in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 2.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €529.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Polderbuurt-Noord?

Vanuit Laakboulevard 312 in Polderbuurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.9 km.