Portiekflat (appartement) Laakboulevard 236 Amersfoort

Laakboulevard 236, 3825 KG Amersfoort

55 m² Bouwjaar 2007 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Laakboulevard 236 is een portiekflat (appartement) in Amersfoort, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 55 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €529.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
55 m²
Inhoud
174 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€265.000 tot €315.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Daktype
Plat dak
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Laakboulevard 236

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Laakboulevard 236

Parkeertype
Op afgesloten terrein en openbaar parkeren
Garage
Parkeerplaats

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

8.6 km

Buurtinformatie in Amersfoort

2005 Inwoners
655 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
642 Woningvoorraad
€529.000 Gem. woningwaarde Polderbuurt-Noord
73% Koopwoningen
8.173 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Laakboulevard 236

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Laakboulevard 236

Wat is de geschatte woningwaarde van Laakboulevard 236?

De prijsindicatie voor Laakboulevard 236 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Polderbuurt-Noord is €529.000. Dat komt neer op circa €9.618 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Laakboulevard 236 zich tot de wijk Polderbuurt-Noord?

Laakboulevard 236 is een portiekflat (appartement) van 55 m² in de wijk Polderbuurt-Noord. De buurt telt 642 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.173 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Laakboulevard 236?

Laakboulevard 236 is een portiekflat (appartement) in Polderbuurt-Noord, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Laakboulevard 236 vergeleken met de buurt?

Laakboulevard 236 heeft 55 m² woonoppervlakte en 174 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Polderbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €529.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Laakboulevard 236 en wat betekent dat?

Laakboulevard 236 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-08-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Laakboulevard 236?

Laakboulevard 236 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Polderbuurt-Noord?

De wijk Polderbuurt-Noord in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 2.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €529.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Polderbuurt-Noord?

Vanuit Laakboulevard 236 in Polderbuurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.9 km.