Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2006
- Woonoppervlakte
- 203 m²
- Perceeloppervlakte
- 489 m²
- Inhoud
- 786 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 6
Grenspolder 71 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 203 m², een perceel van 489 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €529.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Grenspolder 71
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
1 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
2.9 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
7.4 kmRestaurant
0.8 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
8.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Polderbuurt-Noord is €529.000. Dat komt neer op circa €2.606 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGrenspolder 71 is een woonhuis van 203 m² in de wijk Polderbuurt-Noord. De buurt telt 642 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.173 inwoners per km².
Grenspolder 71 is een woonhuis in Polderbuurt-Noord, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Grenspolder 71 heeft 203 m² woonoppervlakte en 786 m³ inhoud. Het perceel is 489 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Polderbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €529.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Grenspolder 71 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-09-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Grenspolder 71 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Polderbuurt-Noord in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 2.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €529.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.
Vanuit Grenspolder 71 in Polderbuurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Grenspolder 71: ziekenhuis op 7.4 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.2 km.