Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2005
- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- 160 m²
- Inhoud
- 425 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Uithuizerpolder 12 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m², een perceel van 160 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €529.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Uithuizerpolder 12
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
1 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
2.9 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
7.4 kmRestaurant
0.8 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
8.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Polderbuurt-Noord is €529.000. Dat komt neer op circa €4.600 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenUithuizerpolder 12 is een woonhuis van 115 m² in de wijk Polderbuurt-Noord. De buurt telt 642 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.173 inwoners per km².
Uithuizerpolder 12 is een woonhuis in Polderbuurt-Noord, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Uithuizerpolder 12 heeft 115 m² woonoppervlakte en 425 m³ inhoud. Het perceel is 160 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Polderbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €529.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Uithuizerpolder 12 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
Uithuizerpolder 12 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Polderbuurt-Noord in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 2.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €529.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.
Vanuit Uithuizerpolder 12 in Polderbuurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Uithuizerpolder 12: ziekenhuis op 7.4 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.2 km.