Streetview Eendrachtspolder 13 Amersfoort

Eendrachtspolder 13, 3825 JG Amersfoort

170 m² Bouwjaar 2005 Label A++

Eendrachtspolder 13 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m² en een perceel van 324 m². Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €529.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
170 m²
Perceeloppervlakte
324 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Eendrachtspolder 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eendrachtspolder 13

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
95.98 kWh/m²
Primaire fossiele energie
-24 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
118.5%
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

8.6 km

Buurtinformatie in Amersfoort

2005 Inwoners
655 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
642 Woningvoorraad
€529.000 Gem. woningwaarde Polderbuurt-Noord
73% Koopwoningen
8.173 Inwoners per km²

Locatie van Eendrachtspolder 13

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Eendrachtspolder 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Eendrachtspolder 13?

De gemiddelde woningwaarde in Polderbuurt-Noord is €529.000. Dat komt neer op circa €3.112 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eendrachtspolder 13 zich tot de wijk Polderbuurt-Noord?

Eendrachtspolder 13 is een woonhuis van 170 m² in de wijk Polderbuurt-Noord. De buurt telt 642 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.173 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eendrachtspolder 13?

Eendrachtspolder 13 is een woonhuis in Polderbuurt-Noord, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Eendrachtspolder 13 vergeleken met de buurt?

Eendrachtspolder 13 heeft 170 m² woonoppervlakte. Het perceel is 324 m². In Polderbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €529.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Eendrachtspolder 13 en wat betekent dat?

Eendrachtspolder 13 heeft energielabel A++. Geldig tot 2033-11-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is -5.98 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Polderbuurt-Noord?

De wijk Polderbuurt-Noord in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 2.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €529.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Polderbuurt-Noord?

Vanuit Eendrachtspolder 13 in Polderbuurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Polderbuurt-Noord?