Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2004
- Woonoppervlakte
- 149 m²
- Perceeloppervlakte
- 277 m²
- Inhoud
- 535 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
Schilberg 15 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 149 m², een perceel van 277 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €486.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Schilberg 15
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
2 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
6.8 kmRestaurant
0.7 kmCafé
2.3 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
8.7 kmDe prijsindicatie voor Schilberg 15 ligt rond €435.000 tot €485.000. De gemiddelde woningwaarde in Park van de Tijden-Oost is €486.000. Dat komt neer op circa €3.262 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSchilberg 15 is een woonhuis van 149 m² in de wijk Park van de Tijden-Oost. De buurt telt 735 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.901 inwoners per km².
Schilberg 15 is een woonhuis in Park van de Tijden-Oost, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Schilberg 15 heeft 149 m² woonoppervlakte en 535 m³ inhoud. Het perceel is 277 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Park van de Tijden-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €486.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Schilberg 15 heeft energielabel B. Geldig tot 2027-07-14. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Schilberg 15 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Park van de Tijden-Oost in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 2.135 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €486.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Schilberg 15 in Park van de Tijden-Oost bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Schilberg 15: ziekenhuis op 6.8 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.3 km.