Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2006
- Woonoppervlakte
- 279 m²
- Perceeloppervlakte
- 950 m²
- Inhoud
- 1037 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 5
Keienberg 61 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 279 m², een perceel van 950 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €492.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Keienberg 61
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
1.8 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
6.3 kmRestaurant
0.8 kmCafé
2.8 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
8.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Park van de Tijden-West is €492.000. Dat komt neer op circa €1.763 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKeienberg 61 is een woonhuis van 279 m² in de wijk Park van de Tijden-West. De buurt telt 650 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.660 inwoners per km².
Keienberg 61 is een woonhuis in Park van de Tijden-West, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Keienberg 61 heeft 279 m² woonoppervlakte en 1037 m³ inhoud. Het perceel is 950 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Park van de Tijden-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €492.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Keienberg 61 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-06-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Keienberg 61 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Park van de Tijden-West in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.890 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €492.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Keienberg 61 in Park van de Tijden-West bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Keienberg 61: ziekenhuis op 6.3 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.9 km.