Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2004
- Woonoppervlakte
- 182 m²
- Perceeloppervlakte
- 165 m²
Kamerdalseberg 39 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 182 m² en een perceel van 165 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €492.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kamerdalseberg 39
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
1.8 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
6.3 kmRestaurant
0.8 kmCafé
2.8 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
8.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Park van de Tijden-West is €492.000. Dat komt neer op circa €2.703 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKamerdalseberg 39 is een woonhuis van 182 m² in de wijk Park van de Tijden-West. De buurt telt 650 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.660 inwoners per km².
Kamerdalseberg 39 is een woonhuis in Park van de Tijden-West, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Kamerdalseberg 39 heeft 182 m² woonoppervlakte. Het perceel is 165 m². In Park van de Tijden-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €492.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kamerdalseberg 39 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-12-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22 kg/jaar.
De wijk Park van de Tijden-West in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.890 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €492.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Kamerdalseberg 39 in Park van de Tijden-West bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kamerdalseberg 39: ziekenhuis op 6.3 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.9 km.