Eengezinswoning, tussenwoning Lemelerberg 24 Amersfoort

Lemelerberg 24, 3825 CJ Amersfoort

100 m² Bouwjaar 2001 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Lemelerberg 24 is een eengezinswoning, tussenwoning in Amersfoort, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €492.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
100 m²
Inhoud
260 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Laatst bekende transactie
Periode 2019 tot 2023

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Lemelerberg 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lemelerberg 24

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

8.2 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1890 Inwoners
655 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
650 Woningvoorraad
€492.000 Gem. woningwaarde Park van de Tijden-West
80% Koopwoningen
5.660 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lemelerberg 24

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Lemelerberg 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Lemelerberg 24?

De prijsindicatie voor Lemelerberg 24 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Park van de Tijden-West is €492.000. Dat komt neer op circa €4.920 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lemelerberg 24 zich tot de wijk Park van de Tijden-West?

Lemelerberg 24 is een eengezinswoning, tussenwoning van 100 m² in de wijk Park van de Tijden-West. De buurt telt 650 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.660 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lemelerberg 24?

Lemelerberg 24 is een eengezinswoning, tussenwoning in Park van de Tijden-West, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Lemelerberg 24 vergeleken met de buurt?

Lemelerberg 24 heeft 100 m² woonoppervlakte en 260 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Park van de Tijden-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €492.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lemelerberg 24 en wat betekent dat?

Lemelerberg 24 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-07-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lemelerberg 24?

Lemelerberg 24 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Park van de Tijden-West?

De wijk Park van de Tijden-West in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.890 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €492.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Park van de Tijden-West?

Vanuit Lemelerberg 24 in Park van de Tijden-West bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.5 km.