Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1981
- Woonoppervlakte
- 223 m²
- Perceeloppervlakte
- 1328 m²
Eschberg 27 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 223 m² en een perceel van 1328 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €547.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Eschberg 27
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
3 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
5.6 kmRestaurant
0.4 kmCafé
2.3 kmBibliotheek
2.9 kmBioscoop
7.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Dassenberg e.o. is €547.000. Dat komt neer op circa €2.453 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenEschberg 27 is een woonhuis van 223 m² in de wijk Dassenberg e.o.. De buurt telt 300 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.713 inwoners per km².
Eschberg 27 is een woonhuis in Dassenberg e.o., gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Eschberg 27 heeft 223 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1328 m². In Dassenberg e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €547.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Dassenberg e.o. in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €547.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Eschberg 27 in Dassenberg e.o. bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Eschberg 27: ziekenhuis op 5.6 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.7 km.
Recreatie nabij Dassenberg e.o.: restaurant (0.4 km), cafe (2.3 km).
Een woningrapport voor Eschberg 27 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Dassenberg e.o.. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1981, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.