Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2003
- Woonoppervlakte
- 137 m²
- Perceeloppervlakte
- 176 m²
- Inhoud
- 475 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Bergenboulevard 210 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 137 m², een perceel van 176 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €492.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bergenboulevard 210
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
1.8 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
6.3 kmRestaurant
0.8 kmCafé
2.8 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
8.2 kmDe prijsindicatie voor Bergenboulevard 210 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Park van de Tijden-West is €492.000. Dat komt neer op circa €3.591 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBergenboulevard 210 is een woonhuis van 137 m² in de wijk Park van de Tijden-West. De buurt telt 650 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.660 inwoners per km².
Bergenboulevard 210 is een woonhuis in Park van de Tijden-West, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Bergenboulevard 210 heeft 137 m² woonoppervlakte en 475 m³ inhoud. Het perceel is 176 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Park van de Tijden-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €492.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Bergenboulevard 210 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-07-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Bergenboulevard 210 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Park van de Tijden-West in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.890 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €492.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Bergenboulevard 210 in Park van de Tijden-West bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.5 km.