Streetview Kikkerbeet 67 A Amersfoort

Kikkerbeet 67 A, 3824 WT Amersfoort

47 m² Bouwjaar 1999 2 kamers Label A

Kikkerbeet 67 A is een appartement in Amersfoort, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 47 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €410.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
47 m²
Inhoud
150 m³
Kamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Kikkerbeet 67 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kikkerbeet 67 A

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

5.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

6.5 km

Buurtinformatie in Amersfoort

3225 Inwoners
1200 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
1172 Woningvoorraad
€410.000 Gem. woningwaarde Waterkwartier
76% Koopwoningen
9.697 Inwoners per km²

Locatie van Kikkerbeet 67 A

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Kikkerbeet 67 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Kikkerbeet 67 A?

De gemiddelde woningwaarde in Waterkwartier is €410.000. Dat komt neer op circa €8.723 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kikkerbeet 67 A zich tot de wijk Waterkwartier?

Kikkerbeet 67 A is een appartement van 47 m² in de wijk Waterkwartier. De buurt telt 1.172 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.697 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kikkerbeet 67 A?

Kikkerbeet 67 A is een appartement in Waterkwartier, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kikkerbeet 67 A vergeleken met de buurt?

Kikkerbeet 67 A heeft 47 m² woonoppervlakte en 150 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Waterkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €410.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kikkerbeet 67 A en wat betekent dat?

Kikkerbeet 67 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Kikkerbeet 67 A?

Kikkerbeet 67 A heeft 2 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Waterkwartier?

De wijk Waterkwartier in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 3.225 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €410.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Waterkwartier?

Vanuit Kikkerbeet 67 A in Waterkwartier bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Waterkwartier?