Streetview Kamsalamander 11 Amersfoort

Kamsalamander 11, 3824 VM Amersfoort

154 m² Bouwjaar 1999 Label A

Kamsalamander 11 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 154 m² en een perceel van 170 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €387.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
154 m²
Perceeloppervlakte
170 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Kamsalamander 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kamsalamander 11

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
97.68 kWh/m²
Primaire fossiele energie
121 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
21.8%
CO₂-emissie
20.57 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

6.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1275 Inwoners
615 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
614 Woningvoorraad
€387.000 Gem. woningwaarde Centrum / Waterpark
74% Koopwoningen
8.007 Inwoners per km²

Locatie van Kamsalamander 11

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Kamsalamander 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Kamsalamander 11?

De prijsindicatie voor Kamsalamander 11 ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in Centrum / Waterpark is €387.000. Dat komt neer op circa €2.513 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kamsalamander 11 zich tot de wijk Centrum / Waterpark?

Kamsalamander 11 is een woonhuis van 154 m² in de wijk Centrum / Waterpark. De buurt telt 614 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.007 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kamsalamander 11?

Kamsalamander 11 is een woonhuis in Centrum / Waterpark, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kamsalamander 11 vergeleken met de buurt?

Kamsalamander 11 heeft 154 m² woonoppervlakte. Het perceel is 170 m². In Centrum / Waterpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €387.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kamsalamander 11 en wat betekent dat?

Kamsalamander 11 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-10-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 20.57 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Centrum / Waterpark?

De wijk Centrum / Waterpark in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €387.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Centrum / Waterpark?

Vanuit Kamsalamander 11 in Centrum / Waterpark bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Centrum / Waterpark?