Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1999
- Woonoppervlakte
- 266 m²
- Perceeloppervlakte
- 666 m²
Vuursalamander 44 is een appartement in Amersfoort, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 266 m² en een perceel van 666 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €387.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Vuursalamander 44
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
6.1 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
4 kmRestaurant
0.4 kmCafé
2 kmBibliotheek
2.8 kmBioscoop
6.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Centrum / Waterpark is €387.000. Dat komt neer op circa €1.455 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVuursalamander 44 is een appartement van 266 m² in de wijk Centrum / Waterpark. De buurt telt 614 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.007 inwoners per km².
Vuursalamander 44 is een appartement in Centrum / Waterpark, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Vuursalamander 44 heeft 266 m² woonoppervlakte. Het perceel is 666 m². In Centrum / Waterpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €387.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Vuursalamander 44 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
De wijk Centrum / Waterpark in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €387.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Vuursalamander 44 in Centrum / Waterpark bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Vuursalamander 44: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.6 km.
Recreatie nabij Centrum / Waterpark: restaurant (0.4 km), cafe (2 km).