Streetview Vuursalamander 20 Amersfoort

Vuursalamander 20, 3824 VH Amersfoort

161 m² Bouwjaar 1999

Vuursalamander 20 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m² en een perceel van 255 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €387.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
161 m²
Perceeloppervlakte
255 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Vuursalamander 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

6.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1275 Inwoners
615 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
614 Woningvoorraad
€387.000 Gem. woningwaarde Centrum / Waterpark
74% Koopwoningen
8.007 Inwoners per km²

Locatie van Vuursalamander 20

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Vuursalamander 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Vuursalamander 20?

De prijsindicatie voor Vuursalamander 20 ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in Centrum / Waterpark is €387.000. Dat komt neer op circa €2.404 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vuursalamander 20 zich tot de wijk Centrum / Waterpark?

Vuursalamander 20 is een woonhuis van 161 m² in de wijk Centrum / Waterpark. De buurt telt 614 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.007 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vuursalamander 20?

Vuursalamander 20 is een woonhuis in Centrum / Waterpark, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Vuursalamander 20 vergeleken met de buurt?

Vuursalamander 20 heeft 161 m² woonoppervlakte. Het perceel is 255 m². In Centrum / Waterpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €387.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Centrum / Waterpark?

De wijk Centrum / Waterpark in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €387.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Centrum / Waterpark?

Vanuit Vuursalamander 20 in Centrum / Waterpark bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Centrum / Waterpark?

Zorg en onderwijs in de buurt van Vuursalamander 20: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Centrum / Waterpark?

Recreatie nabij Centrum / Waterpark: restaurant (0.4 km), cafe (2 km).