Streetview Zeldertsedreef 53 Amersfoort

Zeldertsedreef 53, 3824 EJ Amersfoort

431 m² Bouwjaar 2000 7 kamers 4 slaapkamers Label B

Zeldertsedreef 53 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 431 m², een perceel van 1079 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €387.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
431 m²
Perceeloppervlakte
1079 m²
Inhoud
1553 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Zeldertsedreef 53

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zeldertsedreef 53

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

6.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1275 Inwoners
615 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
614 Woningvoorraad
€387.000 Gem. woningwaarde Centrum / Waterpark
74% Koopwoningen
8.007 Inwoners per km²

Locatie van Zeldertsedreef 53

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Zeldertsedreef 53

Wat is de geschatte woningwaarde van Zeldertsedreef 53?

De prijsindicatie voor Zeldertsedreef 53 ligt rond €930.000 tot €1.180.000. De gemiddelde woningwaarde in Centrum / Waterpark is €387.000. Dat komt neer op circa €898 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zeldertsedreef 53 zich tot de wijk Centrum / Waterpark?

Zeldertsedreef 53 is een woonhuis van 431 m² in de wijk Centrum / Waterpark. De buurt telt 614 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.007 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zeldertsedreef 53?

Zeldertsedreef 53 is een woonhuis in Centrum / Waterpark, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Zeldertsedreef 53 vergeleken met de buurt?

Zeldertsedreef 53 heeft 431 m² woonoppervlakte en 1553 m³ inhoud. Het perceel is 1079 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 62 m² per kamer. In Centrum / Waterpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €387.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zeldertsedreef 53 en wat betekent dat?

Zeldertsedreef 53 heeft energielabel B. Geldig tot 2027-04-11. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zeldertsedreef 53?

Zeldertsedreef 53 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Centrum / Waterpark?

De wijk Centrum / Waterpark in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €387.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Centrum / Waterpark?

Vanuit Zeldertsedreef 53 in Centrum / Waterpark bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 0.9 km.