Portiekflat Regenboog 28 Amersfoort

Regenboog 28, 3824 ED Amersfoort

125 m² Bouwjaar 1998 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Regenboog 28 is een portiekflat in Amersfoort, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €387.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
125 m²
Inhoud
411 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€450.000 tot €500.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Regenboog 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Regenboog 28

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
89.18 kWh/m²
Primaire fossiele energie
19.1 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
85.3%
CO₂-emissie
4.12 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

6.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1275 Inwoners
615 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
614 Woningvoorraad
€387.000 Gem. woningwaarde Centrum / Waterpark
74% Koopwoningen
8.007 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Regenboog 28

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Regenboog 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Regenboog 28?

De prijsindicatie voor Regenboog 28 ligt rond €450.000 tot €500.000. De gemiddelde woningwaarde in Centrum / Waterpark is €387.000. Dat komt neer op circa €3.096 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Regenboog 28 zich tot de wijk Centrum / Waterpark?

Regenboog 28 is een portiekflat van 125 m² in de wijk Centrum / Waterpark. De buurt telt 614 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.007 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Regenboog 28?

Regenboog 28 is een portiekflat in Centrum / Waterpark, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Regenboog 28 vergeleken met de buurt?

Regenboog 28 heeft 125 m² woonoppervlakte en 411 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Centrum / Waterpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €387.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Regenboog 28 en wat betekent dat?

Regenboog 28 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-02-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 4.12 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Regenboog 28?

Regenboog 28 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Centrum / Waterpark?

De wijk Centrum / Waterpark in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €387.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Centrum / Waterpark?

Vanuit Regenboog 28 in Centrum / Waterpark bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 0.9 km.