Portiekflat (appartement) Noorderlicht 23 Amersfoort

Noorderlicht 23, 3824 EC Amersfoort

126 m² Bouwjaar 1998 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Noorderlicht 23 is een portiekflat (appartement) in Amersfoort, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €387.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
126 m²
Inhoud
425 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€435.000 tot €485.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Noorderlicht 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noorderlicht 23

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
67.39 kWh/m²
Primaire fossiele energie
180.38 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.39 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

6.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1275 Inwoners
615 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
614 Woningvoorraad
€387.000 Gem. woningwaarde Centrum / Waterpark
74% Koopwoningen
8.007 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Noorderlicht 23

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Noorderlicht 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Noorderlicht 23?

De prijsindicatie voor Noorderlicht 23 ligt rond €435.000 tot €485.000. De gemiddelde woningwaarde in Centrum / Waterpark is €387.000. Dat komt neer op circa €3.071 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noorderlicht 23 zich tot de wijk Centrum / Waterpark?

Noorderlicht 23 is een portiekflat (appartement) van 126 m² in de wijk Centrum / Waterpark. De buurt telt 614 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.007 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noorderlicht 23?

Noorderlicht 23 is een portiekflat (appartement) in Centrum / Waterpark, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Noorderlicht 23 vergeleken met de buurt?

Noorderlicht 23 heeft 126 m² woonoppervlakte en 425 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Centrum / Waterpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €387.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noorderlicht 23 en wat betekent dat?

Noorderlicht 23 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-06-23. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.39 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Noorderlicht 23?

Noorderlicht 23 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Centrum / Waterpark?

De wijk Centrum / Waterpark in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €387.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Centrum / Waterpark?

Vanuit Noorderlicht 23 in Centrum / Waterpark bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 0.9 km.