Eengezinswoning, tussenwoning Anna Boelensgaarde 23 Amersfoort

Anna Boelensgaarde 23, 3824 BR Amersfoort

148 m² Bouwjaar 1995 7 kamers 5 slaapkamers Label A

Anna Boelensgaarde 23 is een eengezinswoning, tussenwoning in Amersfoort, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 148 m², een perceel van 175 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €472.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
148 m²
Perceeloppervlakte
175 m²
Inhoud
523 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€535.000 tot €635.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Anna Boelensgaarde 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Anna Boelensgaarde 23

Tuin
Ja (98.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

5.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

5.6 km

Buurtinformatie in Amersfoort

2305 Inwoners
820 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
808 Woningvoorraad
€472.000 Gem. woningwaarde Hoge Hoven
86% Koopwoningen
6.614 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Anna Boelensgaarde 23

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Anna Boelensgaarde 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Anna Boelensgaarde 23?

De prijsindicatie voor Anna Boelensgaarde 23 ligt rond €535.000 tot €635.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoge Hoven is €472.000. Dat komt neer op circa €3.189 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Anna Boelensgaarde 23 zich tot de wijk Hoge Hoven?

Anna Boelensgaarde 23 is een eengezinswoning, tussenwoning van 148 m² in de wijk Hoge Hoven. De buurt telt 808 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.614 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Anna Boelensgaarde 23?

Anna Boelensgaarde 23 is een eengezinswoning, tussenwoning in Hoge Hoven, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Anna Boelensgaarde 23 vergeleken met de buurt?

Anna Boelensgaarde 23 heeft 148 m² woonoppervlakte en 523 m³ inhoud. Het perceel is 175 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Hoge Hoven ligt de gemiddelde woningwaarde op €472.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Anna Boelensgaarde 23 en wat betekent dat?

Anna Boelensgaarde 23 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-10-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Anna Boelensgaarde 23?

Anna Boelensgaarde 23 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 98 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Hoge Hoven?

De wijk Hoge Hoven in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 2.305 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €472.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoge Hoven?