Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1995
- Woonoppervlakte
- 181 m²
- Perceeloppervlakte
- 207 m²
- Inhoud
- 505 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
De Lagune 22 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 181 m², een perceel van 207 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €453.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor De Lagune 22
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
3.7 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
2.5 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
3.8 kmRestaurant
1.1 kmCafé
1 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
5.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kattenbroek-Noord is €453.000. Dat komt neer op circa €2.503 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDe Lagune 22 is een woonhuis van 181 m² in de wijk Kattenbroek-Noord. De buurt telt 688 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.383 inwoners per km².
De Lagune 22 is een woonhuis in Kattenbroek-Noord, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
De Lagune 22 heeft 181 m² woonoppervlakte en 505 m³ inhoud. Het perceel is 207 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Kattenbroek-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €453.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De Lagune 22 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-02-24. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De Lagune 22 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Kattenbroek-Noord in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €453.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit De Lagune 22 in Kattenbroek-Noord bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van De Lagune 22: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2.5 km.